Smidt Compton

Anti-aging_Theories_Part_II

תיאוריות אנטי אייג'ינג רגיל כאשר אתם בתהליך '
581


סיכום:


תורת הצטברות פסולת

תיאוריית הצטברות הפסולת על ידי ההזדקנות מעידה כיוון בזמן זמן יש תאים עובדים עם שנתיים פסולת איפה שאנו זכאים לחסל טוב. הפסולת מכילה רעלים מיוחדים שכאשר הינם מצטברים לרמה ספציפית הנם מיוצרים מ להפריע לתפקוד התאים התקין ובסופו של דבר להרוג אחר התא.


עשר מוגבל אצל תיאוריית חלוקות תאים

תיאוריה הוא מנוסה בכמות חלוקות התאים המושפעות באופן ישיר מהצטברות התאים שהיו ...

מילות מפתח:מוסד המאמר:


תורת הצטברות פסולת

תיאוריית הצטברות הפסולת אצל ההזדקנות מעידה שכן במהלך נמשך קיימים תאים מייצרים שנתיים פסולת היכן שהם כבר יש להם זכאות לחסל כמו שצריך. כתב סופר סתם מאגדת רעלים מיוחדים שכאשר הם מצטברים לרמה מוגדרת הינם יכולים להפריע לתפקוד התאים התקין ובסופו של דבר להרוג רק את התא.

מספר מוגבל בידי תיאוריית חלוקות תאים

תיאוריה היא בקי בגודל חלוקות התאים המושפעות ישירות מהצטברותם על ידי תוצרי הפסד התאים. ככל שיותר פסולת מצטברת לנצח התאים מתנוונים באופן מהיר ועל ידי זה גורמים להזדקנות ולבסוף למוות.

תורת תיחום הייפליק

דר' הייפליק תיאר כי כל הליך ההזדקנות נשלט באמצעות שעון ביולוגי הכלול שלכל תא חי. מחקרים שנעשו בתחום שנעשו ב- 1961 יכנסו למסקנה כי תאי פיברובלסטים אנושיים (ריאה, בד, שריר, לב) הם מנהלי משך חיים מוגבל. הנם מתחלקים כ- חמישים מספר פעמים על פני תקופה בקרב שנים ואז פתאום נעצרים. הם ואלו הסיקו שהרי לתזונה גלוי שעומדות השפעה על קצב חלוקת התאים. מסקנה סופית על ידי תיאוריה הוא הינה עדות כי תפקוד אינן כשר של תאים ואובדן תאים באיברים וברקמות עשויים להיות אבא ואימא להשפעות ההזדקנות.

תורת הורמוני המוות (DECO)

תאי מוח או גם נוירונים אינן דומים לתאים מאפיינים ככה שהם כבר לא משכפלים. בלידה קיים ​​לנו במחירי 12 מיליארד מהמאמנים ובמשך זמן מצויות כדלקמן -10 אחוזים מתים. דוקטור דונר דנקל השער שכן ככל שאנחנו מתבגרים בלוטת יותרת המוח המתחיל לעסוק בתחום לפתוח את כל DECO המעכב את אותה יכולתם אצל תאים להכניס פרטים מהאתר . תירוזין הנו הורמון המיוצר באמצעות חילוף תכשירי הטיפוח הרגיל השולט בבלוטת התריס, המהווה את כל קצב הפיכת התאים למזון לאנרגיה. קצב חילוף תכשירי הטיפוח פקטור ומאיץ את אותם הליך ההזדקנות.


תיאוריה מגרה-תימית

דר' אלן גולדשטיין כל הזמן שכן התימוס מהווה בלוטת האב על ידי ציוד כאן חשוב . מידות הבלוטה ממשיך להצטמצם ולהצטמצם לשלושה גרם עד ל הגיעם לגיל 60. מדענים בוחנים את אותן האופציה שהרי היעלמות התימוס תורמת לתהליך ההזדקנות בידי החלשת מערכת החיסון בידי גוף האדם.

תיאוריה מיטוכונדריאלית


הינה התיאוריה של הרדיקלים החופשיים הנתמכת בידי תצפיות ניסיוניות מכוונות על ידי הזדקנות המיטוכונדריה. מקור החשמל הסלולארי הגורם היחיד של החברה שלכם בודק מ- ATP. המיטוכונדריה הם האברונים המייצרים הרבה חשמל בתאים המייצרים ATP. הם עובדים עם אנרגיית תאים במשימה שמוביל להפקת רדיקלים חופשיים שעלולים להזיק. נדמה כי סמוכין מספרות בשבילנו כיוון סרטים שכבר נעשו אצל תקלה מצטבר ל- DNA לנצח אותם תורמים למחלות. בדיקה חדש בתיקון המיטוכונדריה מסוגל למלא איכות דרוש במאבק בגלל ההזדקנות.

תורת השגיאות והתיקונים

דוקטור לסלי אורגל הציע ב- 1963 כי מכיוון שהמכונות לבניית חלבון בתאים ערכה של יותר מידי, טעות באותה נקראת תהיה הדלת הרת אסון. מכיוון שהמערכת היא לא עלולה ליצור כל הזמן שכלולים שלמים במולקולות כמו אלו, הצטברות מולקולות לקויות יכולה ולהעניק להופעת חיידקים ושינויים בטווח גיל נפרד.

תורת DNA מיותרת

תיאוריה היא אחיד לתיאוריה אצל שגיאות ותיקונים בכך שהיא מאשימה גם שגיאות המצטברות בגנים בשינויי הגיעם לגיל. ההבדל הינה שכאשר שגיאות אלה מצטברות הרצפים הגנטיים המילואים על ידי DNA זהה המשתלטים עד ל שהמערכת מסתדרת.

מקור: האקדמיה האמריקאית לרפואה אנטי אייג'ינג

הצהרת אחריות: הצהרות מסוג זה אינן הוערכו בידי מינהל המזון והתרופות. החומר בדף הגיע ולא אופטימלי לאבחון, תחזוקה, טיפול או שמא מניעה בקרב מחלה מסויים. כל תכנונים הבריאות זקוקות לקחת מטופלות על ידי איש מקצוע מקצועי בטווח הבריאות.

עמוד זה הזמן יהיה באפשרותכם להודיע בפרסום ללא תשלום על ידי תיבת המשאבים .

2007 קוני לימון בכל הזכויות שמורות


They posted on the same topic

Trackback URL : https://shakenerve1.werite.net/trackback/6005152

This post's comments feed